Proje Nihai Raporu, Proje Faaliyet Planına uygun olarak belirlenen tarihler aralığında projenin tüm faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ve Proje Destek Sistemi (PRODES) üzerinden 09.08.2016 tarihine kadar olan süre içerisinde “Sonuç Raporu” sunumu ile ilgili verilerin girişi tamamlanmıştır.

Proje Çıktılarının Paylaşımı için, Proje İçeriği ve Proje Faaliyetlerinin tümünün yer aldığı www.kabitek.org adresinde yayında olan bir internet sitesi hazırlanmış ve proje başlangıcından itibaren paylaşımlar yapılmaya devam etmektedir. İnternet sitesinin aktif olarak proje bitiminden sonra en az bir yıl daha mevcut verilerle yayında kalacaktır. İkinci yılın sonunda mevcut adresin derneğin resmi internet sitesi olarak kullanılması lakin proje verilerin “Projeler” menüsü altında “Uygulanmış Projeler” linki ile paylaşıma açık tutulması sağlanacaktır.

Proje Sonuç Kitapçığı ile öncelikle bölgemizde bulunan “Bilimsel Çalışmalar ile Sosyal ve Kültürel Sorunlarla Mücadele amacıyla kurulmuş” Sivil Toplum Kuruluşlarına, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ve İl Dernekler Müdürlüğümüz destekleri ile diğer tüm sivil toplum kuruluşlarına Proje Çıktılarının Paylaşımı sağlanmaktadır.

Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapalı

Yorum Yapın !